Nordea grupė

„Nordea“ yra didžiausia finansinių paslaugų grupė Šiaurės Europoje, jos rinkos kapitalizacija siekia apie 39,7 mlrd. eurų, bendras turtas vertinamas 630 mlrd. eurų, o pagrindinio 1 lygio kapitalo santykis siekia 14,9 procento.

„Nordea“  užima lyderės pozicijas tiek komercinės bankininkystės, tiek mažmeninės ir privačios bankininkystės srityse. „Nordea“  taip pat pirmauja gyvybės draudimo ir pensijų kaupimo produktų srityje Šiaurės šalyse.

Apie 1000 banko skyrių, skambučių centrų visose Šiaurės šalyse ir ypač konkurencinga interneto banko sistema sudaro „Nordea“ paslaugų teikimo tinklą. Tai didžiausias tinklas Šiaurės ir Baltijos šalių regione.

Šiaurės šalių regione „Nordea“  turi iš visų finansinių paslaugų grupių gausiausią klientų bazę, ją sudaro maždaug 11 milijonų klientų, įskaitant naująsias Europos rinkas, iš kurių 10,4 milijono yra namų ūkių klientai, dalyvaujantys klientų programoje, kiti 0,6 milijono yra verslo klientai.

„Nordea“  vizija – būti Didžiuoju Europos banku, pripažintu dėl jame dirbančių žmonių ir kuriančiu ypatingą vertę klientams ir akcininkams.

Vadovybė ir organizacija

„Nordea“ valdybos pirmininkas yra Björnas Wahlroosas, prezidentas ir generalinis direktorius – Casper von Koskull.

Sužinokite daugiau apie Direktorių valdybą ir Grupės valdybą. Susipažinkite su mūsų organizacine struktūra.

Rinkos

„Nordea“  veikia 9-iose vidaus rinkose.

Šiaurės šalių regionas apima Daniją, Suomiją, Norvegiją ir Švediją bei naująsias Europos rinkas, kurias sudaro Estija, Latvija, Lietuva, Lenkija ir Rusija. „Nordea“  daugumoje Šiaurės šalių rinkų mažmeninės ir didmeninės bankininkystės srityse užima pirmąją arba antrąją vietą.

Nordea akcijos

„Nordea“  akcijos kotiruojamos NASDAQ OMX Šiaurės Europos vertybinių popierių biržose Stokholme, Helsinkyje ir Kopenhagoje. Peržiūrėkite didžiausių registruotų akcininkų sąrašą.

Finansinė atskaitomybė

„Nordea“  finansiniame kalendoriuje prieš metus nurodomos planuojamų pranešimų datos. „Nordea“  turi archyvą su visais išankstiniais pranešimais ir metiniais pranešimais.

Reitingai
Įmonės socialinė atsakomybė

„Nordea“  tiki, kad atsakingas verslas užtikrina tvarius verslo rezultatus. Daugiau apie tai – Nordea ĮSA pranešime.

Apdovanojimai ir pripažinimas

„Nordea“ sėkmingai veikia daugelyje skirtingų finansinio sektoriaus sričių. Kviečiame išsamiau susipažinti su mūsų gautais apdovanojimais ir pripažinimais.

2015 m.

Metų bankas 2015 Vakarų Europoje

Leidiniui „Financial Times“ priklausantis žurnalas „The Banker“ išrinko „Nordea“ Metų banku 2015 Vakarų Europoje. Daugiau informacijos apie apdovanojimą skaitykite čia.

 

 

Saugiausias bankas 2015 m.

Žurnalo „Global Finance“ paskelbtame 50 saugiausių pasaulio bankų sąraše 2015 m. „Nordea“ užima 26-ąją vietą. Daugiau informacijos apie šį apdovanojimą skaitykite čia.

 

2014 m.

Best bank award 2014

Žurnalo „Global Finance“ paskelbtame 50 saugiausių pasaulio bankų sąraše „Nordea“ užima 21-ąją vietą. Daugiau informacijos apie šį apdovanojimą skaitykite čia.

 

 

Euro money award 2014

Tarptautinis finansų žurnalas „Euromoney“ suteikė „Nordea“ geriausio banko Šiaurės ir Baltijos šalyse titulą. Šis apdovanojimas bankui „Nordea“ suteikiamas antrus metus iš eilės. Daugiau informacijos apie šį apdovanojimą skaitykite čia.

 

Euro money award

Tarptautinis finansų rinkų žurnalas „Euromoney“ pripažino „Nordea“ geriausiu privačios bankininkystės paslaugas teikiančiu banku Šiaurės ir Baltijos šalyse. Geriausios privačios bankininkystės titulas bankui „Nordea“ suteikiamas jau šeštąjį kartą iš eilės. Daugiau informacijos apie šį apdovanojimą skaitykite čia.

2013 m.

Euro Money award 2013

Tarptautinis finansų žurnalas „Euromoney“ suteikė „Nordea“ geriausio banko Šiaurės ir Baltijos šalyse titulą. Bankas „Nordea“ pirmą kartą pripažintas ir geriausiu investicijų banku šiame regione. Daugiau informacijos apie šį apdovanojimą skaitykite čia.

 

Best bank award 2013

Tarptautinis verslo ir finansų žurnalas „Global Finance“ banką „Nordea“ išrinko geriausiu 2013 metų banku Lietuvoje. „Nordea“ grupė Šiaurės šalių regione taip pat pripažinta geriausiu banku, o Švedijoje, Suomijoje ir Norvegijoje, kaip ir Lietuvoje, „Nordea“ pripažinta geriausiu tos šalies banku. Šiemet „Global Finance“ jau dvidešimtą kartą sudarė augančių Vidurio ir Rytų Europos rinkų geriausių bankų sąrašą. Daugiau informacijos apie šį apdovanojimą skaitykite čia.

 

Global Finance

Žurnalo „Global Finance“ paskelbtame 50 saugiausių pasaulio bankų sąraše „Nordea“ užima 20-ąją vietą. Didžiausias Šiaurės Europos bankas „Nordea“ taip pat išlieka pačiu saugiausiu banku Šiaurės regione. Daugiau informacijos apie šį apdovanojimą skaitykite čia.

 
 

Euromoney

Tarptautinis finansų rinkų žurnalas „Euromoney“ pripažino „Nordea“ geriausiu privačios bankininkystės paslaugas teikiančiu banku Šiaurės ir Baltijos šalyse. Geriausios privačios bankininkystės titulas bankui „Nordea“ suteiktas jau penktąjį kartą iš eilės. Daugiau informacijos apie apdovanojimą skaitykite čia.

2012 m.

The Banker

Leidiniui „Financial Times“ priklausantis žurnalas „The Banker“ išrinko „Nordea“ vienu Europos bankų lyderių ir paskelbė 2012-ųjų metų banku. Daugiau informacijos apie apdovanojimą skaitykite čia.

 
 

Global Finance

Didžiausias Šiaurės šalių bankas „Nordea“ ekonomikos žurnalo „Global Finance“ 2011 metų balandžio mėnesį paskelbtame 50 saugiausių pasaulio bankų sąraše užėmė 20-tąją vietą. Nuo 2010 metų „Nordea“ pakilo dar aukščiau iš 22-osios vietos. 20-uoju saugiausiu pasaulyje banku pripažintas „Nordea“ 50 saugiausių pasaulio bankų reitinge užėmė aukščiausią poziciją tarp Lietuvoje veikiančių bankų. Daugiau informacijos apie apdovanojimą skaitykite čia.

Euromoney

„Nordea Bank Lietuva“ privačios bankininkystės skyrių tarptautinis finansų rinkų žurnalas „Euromoney“ pripažino saugiausiu ir aukščiausią konfidencialumą klientams teikiančiu banku Lietuvoje. Didžiausia Šiaurės ir Baltijos šalyse finansų grupė „Nordea“ pripažinta geriausia privačios bankininkystės paslaugas teikiančia institucija visose kategorijose. Daugiau informacijos apie apdovanojimą skaitykite čia.

Istorija

Banko „Nordea" istorija prasidėjo nuo 1820 m..