Nekilnojamo turto partneriai


Pasiūlymai, atitinkantys nurodytus kriterijus
Butai
135

135

Adresas: Žalgirio g. 135, Vilnius
Būstų plotai nuo: 29,00 iki 109,00 kv.m
Kainos nuo: 51 253 EUR

"135" – tai išskirtinis projektas Žalgirio gatvėje, sukurtas žmonėms, kuriuos įkvepia veržlus miesto gyvenimas. Projekto pavadinimas žymi aktyvią ir sparčiai besivystančią Vilniaus vietą, kurios gyventojai mėgausis visais gyvenimo šalia miesto centro privalumais. "135" suprojektuoti 1-5 kambarių butai su balkonais ar erdviomis terasomis, kuriose galėsite mankštintis ir mėgautis rytinės kavos puodeliu. Trys projekto korpusai formuoja uždarą vidinį kiemą - jaukią erdvę bendravimui su kaimynais, saugiam vaikų žaidimui ar poilsiui su mėgstama knyga rankose.

Aguonų 9

Aguonų 9

Adresas: Aguonų g. 9, Vilnius
Būstų plotai nuo: 36,00 iki 85,00 kv.m
Kainos nuo: Nenurodoma

„Aguonų 9“ - tai nauji modernūs apartamentai Vilniaus m. širdyje, Naujamiesčio ir Senamiesčio sankirtoje, ramioje, mažai pravažiuojamoje ir žalioje Aguonų g., iš čia senamiesčio privalumai pasiekiami ranka. Tai projektas, vertinantiems išskirtinę vietą ir siekiantiems būti įvykių sūkuryje. Čia galėsite naudotis visais miesto privalumais: puikiu susisiekimu, išvystyta infrastruktūra bei laisvalaikio praleidimo vietomis. Projekto energinė klasė - A, tad statomas daugiabutis bus šiltas, jaukus ir ekonomiškas. Šis būstas išsiskirs itin gera šilumos izoliacija, energiškai efektyvia vėdinimo sistema su rekuperacija ir kokybiškais langais.

Amber City

Amber City

Adresas: Virbeliškių g. 5, Vilnius
Būstų plotai nuo: 25,41 iki 71,19 kv.m
Kainos nuo: 39 500 EUR

Tai naujas aukštos gyvenimo kokybės penkių gyvenamųjų namų kompleksas, išsidėstęs aplink unikalų vidinį parką. Projekte yra didelis vidinis kiemas su poilsio zonomis ir iškylų vietomis, kur rasite lauko treniruoklius, pavėsines, saugias ir lavinančias žaidimų aikšteles vaikams. Saugi ir draugiška kaimynystė. B klasės energinis naudingumas. Pastatas išsiskiria ilgaamžiu ir patvariu šiltų spalvų fasadu. Medžio rašto tinkas ir klinkerio apdaila suteikia pastatui solidumo ir jaukumo. Name bus sumontuoti dideli šiuolaikiški trijų stiklų langai, tad visi butai bus ypač šviesūs ir šilti.

Ažuolų terasos

Ažuolų terasos

Adresas: V. Žalakevičiaus g., Vilnius
Būstų plotai nuo: 43,00 iki 142,00 kv.m
Kainos nuo: 88 450 EUR

„Ąžuolų terasos“ – tai ketvirtasis ir paskutinis išskirtinę gyvenimo kokybę siūlančios ir pripažinimo sulaukusios „Antakalnio terasų“ gyvenvietės etapas. Jau baigtuose „Eglių terasų“, „Beržų terasų“ ir „Pušų terasų“ namuose įsikūrė daugiau nei 600 laimingų šeimų, kuriančių savo sėkmės istorijas. „Antakalnio terasų“ gyvenvietė ne kartą nominuota tarptautiniuose bei Lietuvos konkursuose ir pelniusi apdovanojimus konkursuose „Žalias miestas – geriausias NT ekoprojektas“ už svarų indėlį į žaliųjų statybų vystymą bei urbanistinį kompleksą.

B23

B23

Adresas: Smolensko g. 23, Vilnius
Būstų plotai nuo: 32,00 iki 74,00 kv.m
Kainos nuo: 67 194 EUR

Sostinės Birželio 23-osios gatvėje kuriamas naujos kartos kvartalas negrįžtamai pakeis modernaus ir patogaus gyvenimo sąvoką: čia puikiai dera privatumas, racionalūs gyvenimo ir transporto sprendimai, laisvalaikio zonos ir galimybės naudotis lengvai pasiekiamais Vilniaus senamiesčio privalumais. Subtilios, šiuolaikiškos urbanistinės architektūros 5-8 aukštų pastatai su logiškai ir patogiai išdėstytomis uždaromis poilsio zonomis leis pajusti tikrą gyvenimo mieste malonumą. Namuose, kurie tarnauja greitai besikeičiantiems gyventojų poreikiams, ypač gerai jausis mėgstantys didmiesčio gyvenimo ritmą.

Bajorų alėjos

Bajorų alėjos

Adresas: Bajorai, Vilnius
Būstų plotai nuo: 41,00 iki 102,00 kv.m
Kainos nuo: 56 737 EUR

„Bajorų alėjos“ – šiaurės vakarinėje Vilniaus dalyje, Bajoruose, kuriama mažaaukščių namų gyvenvietė, kurioje susilieja namų ir gamtos derinys. Į naują gyvenvietę savo ilgametę patirtį ir sėkmės istoriją iš „Santariškių namų” perkelia įmonė „EIKA“. Gyvenvietėje daug dėmesio bus skirta gyventojų privatumui, aktyviam laisvalaikiui ir bendruomenėms - planuojama įrengti sporto aikštelių, pavėsinių ir lauko kepsninių zoną, kaimynų susibūrimo vietą, individualūs kotedžų įėjimai. Kalvotame reljefe išsidėstę namai suformuos uždarą erdvę, kurioje karaliaus gamta, o vidiniuose kiemuose nebus automobilių.

Basanavičiaus 9A

Basanavičiaus 9A

Adresas: Basanavičiaus g. 9A, Vilnius
Būstų plotai nuo: 34,00 iki 164,00 kv.m
Kainos nuo: 91 215 EUR

„Basanavičiaus 9A“ – tai unikalus projektas ypatingoje Vilniaus vietoje Basanavičiaus gatvėje, apsuptas Reformatų skvero žalumos ir ramybės. Pavadinimui pasirinktas adresas, kuris atspindi ypatingą projekto vietą ir jos privalumus. Tai projektas vertinantiems kokybišką ir patogią namų aplinką, privatumą bei ramybę. „Basanavičiaus 9A” gyventojai mėgausis gyvenimo kokybe, šalia namų žaliuojančiu parku, senamiesčio jaukumu, patogiu susisiekimu net ir pėsčiomis, išvystyta infrastruktūra bei gausiomis laisvalaikio ir pramogų pasirinkimo galimybėmis.

Basanavičiaus namai

Basanavičiaus namai

Adresas: Švitrigailos g. 1, Vilnius
Būstų plotai nuo: 36,00 iki 70,00 kv.m
Kainos nuo: 67 868 EUR

Basanavičiaus namai - centrinėje sostinės dalyje, Naujamiestyje, kylantys modernūs namai aktyviam Jūsų gyvenimui. Šiame šešių aukštų, pastelinių spalvų daugiabutyje naują gyvenimo etapą pradės 70 naujakurių. Basanavičiaus namuose dominuoja dviejų ir trijų kambarių butai nuo 36kv.m iki 70kv.m. Visi butai turės balkonus arba lodžijas - patogią oazę poilsiui, kūrybai, bendravimui. Po namu gyventojų patogumui įrengiama dviejų lygių automobilių stovėjimo aikštelė.

Bendorėlių kotedžai

Bendorėlių kotedžai

Adresas: Bendorėlių gyv., Vilnius
Būstų plotai nuo: 32,00 iki 79,00 kv.m
Kainos nuo: 56 476 EUR

Išskirtiniai, ypatingai taupūs ir šilti namai: energetinio naudingumo B klasė, autonominis dujinis šildymas, galimybė įsirengti mansardą su stoglangiais ir praplėsti buto plotą iki 90 m². Šiuolaikiškai urbanizuota teritorija: vaikų žaidimo aikštelės, teniso kortai, krepšinio aikštelės ir tinklinio aikštelė, vieningas kvartalo apšvietimas, vaikų darželis, viešasis transportas, kvartalą supa gamtos apsuptis: miškai, Riešės upelio ištakos, žirgynas.

BIG būstas

BIG būstas

Adresas: Taikos pr., 141A, 141B, Klaipėda
Būstų plotai nuo: 63,00 iki 96,00 kv.m
Kainos nuo: 69 126 EUR

Naujasis multifunkcinis komercinis-gyvenamasis kompleksas, pastatytas 4,3 hektarų sklype, pietinėje miesto dalyje, strategiškai patogioje vietoje, kurį sudaro: prekybos centras bei trys daugiaaukščiai gyvenamieji namai. Dviejų 22 aukštų ir vieno 25 aukštų gyvenamųjų namų bei prekybos centro bendras plotas sudaro 75,000 kv.m. Suformuoti 378 butai. Įrengtos 465 požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, bei 73 sandėliukai.

Butai Pilaitėje. Namila projektas

Butai Pilaitėje. Namila projektas

Adresas: M. Mažvydo G., Vilnius
Būstų plotai nuo: 35,24 iki 89,34 kv.m
Kainos nuo: 49 500 EUR

Butai Pilaitėje randasi viename iš jaunesnių Vilniaus mikrorajonų, išsidėstęs šiaurės vakarinėje dalyje. Puikiai tinka šeimoms, ieškančioms ramaus būsto, apsupto gamtos (ežerų, miškų) kaimynystės. Aplink įsikūrusios ugdymo įstaigos (mokyklos, darželiai), gydymo įstaigos, 4 prekybos centrai. Įsikūrę arčiau gamtos turėsite galimybę užsiimti aktyviu laisvalaikiu, o jūsų mažieji turės daugiau erdvės žaidimams. Tokią galimybę jums suteiks greta namo esantis miškas. Patogus susisiekimas tiek asmeniniu, tiek viešuoju transportu. Įrengtas vakarinis aplinkelis palengvino susisiekimą su kitais Vilniaus miesto rajonais.

Centro Duetas

Centro Duetas

Adresas: Lvovo g. 81, Vilnius
Būstų plotai nuo: 39,00 iki 74,00 kv.m
Kainos nuo: 66 300 Eur

Centro Duetas - Konstitucijos prospekto pašonėje, ramioje ir žalioje Lvovo g. dalyje, vos 6min pėsčiomis nuo Baltojo Tilto, pradedamas plėtoti naujas gyvenamųjų namų projektas, kurį sudarys du 6-ių ir 9-ių aukštų korpusai. Antroje namų linijoje nuo gatvės statomuose namuose suprojektuoti 1-3 kamarių. butai, su šildomomis grindimis, iki žemės siekiančiais vitrininiais langais, erdviomis iki 17 kv.m terasomis.

Čiurlionio 3

Čiurlionio 3

Adresas: Čiurlionio g. 3, Vilnius
Būstų plotai nuo: 53,00 iki 177,00 kv.m
Kainos nuo: 118 500 EUR

7 aukštų grakštus šiuolaikines estetikos tendencijas atitinkantis statinys, kuriame savo namus atras 51 šeima. Mėgaukitės gyvenimu miesto širdyje ir negaiškite laiko automobilių spūstyse. Ši išskirtinė naujųjų namų vieta neabejotinai suteiks visas miestiečio vertinimas privilegijas. Čiurlionio gatvė Jus sužavės savo ramybe ir grožiu. Šalia – Gedimino prospektas ir Senamiestis su kultūros ir pramogų objektais, kavinėmis ir restoranais, o netoliese esantis Vingio parkas suteikia visas galimybes aktyviam laisvalaikiui gamtoje. Čiurlionio 3 – Jūsų elegantiškas gyvenimas miesto širdyje.

Daugiabučiai Dragūnų g.

Daugiabučiai Dragūnų g.

Adresas: Dragūnų g. 2,13,15, Klaipėda
Būstų plotai nuo: 49,00 iki 95,00 kv.m
Kainos nuo: 50 715 EUR

UAB „Pamario troba“ – profesionali komanda, kokybė ir sąžiningai vykdomi įsipareigojimai klientams. Jau vienuolika metų statome ir parduodame daugiabučius gyvenamuosius namus ir komercines patalpas. Šiuo metu vystomas ketvirtasis projektas, Dragūnų gatvėje. Tai 18-os daugiabučių su komercinėmis patalpomis kvartalas išskirtinėje vietoje - šalia miško. Pastatyta jau 14 pastatų.

Domino namai

Domino namai

Adresas: Mokyklos g. 86, Vilnius, Vilnius
Būstų plotai nuo: 31,00 iki 91,00 kv.m
Kainos nuo: 46 927 EUR

„Domino namai“ – tai jaukūs ir patogūs namai Jeruzalėje, ramioje individualių namų kaimynystėje. Suprojektuotas gyvenamųjų namų kompleksas su vaikų zona ir vidiniu poilsio kiemeliu, kuriame gyventojai galės leisti laiką su šeima, skaityti knygą ar žaisti domino. Domino – tai tradicija, suburianti ir vienijanti skirtingo amžiaus žmones.

EIKA namai Pilaitėje

EIKA namai Pilaitėje

Adresas: M. Mažvydo g. 4, 6, 8, Vilnius
Būstų plotai nuo: 31,00 iki 65,00 kv.m
Kainos nuo: 40 518 EUR

„EIKA namai Pilaitėje“ – tai išskirtinė, kokybiškų naujų namų gyvenvietė gamtos apsuptyje - Pilaitę juosia miškai, trys ežerai ir upelis. Gyvenvietėje jau pastatyti 7 daugiabučiai, kuriuose naujakuriai džiaugiasi sutvarkyta aplinka bei išvystyta infrastruktūra. II gyvenvietės plėtros etapu bus pastatyti keturi 7-9 aukštų namai, kuriuose suprojektuoti butai su antžeminėmis parkavimo vietomis, esančiomis šalia sklypo įrengtoje aikštelėje ir sandėliukais, bei įvairių dydžių, komercinės patalpos su atskiru įėjimu.

Eitminų namai

Eitminų namai

Adresas: Eitminų g., Vilnius
Būstų plotai nuo: 37,11 iki 70,75 kv.m
Kainos nuo: 45 141 EUR

Projekto „Eitminų namai" I etape statomas 9 aukštų namas, kuriame siūlomi 1 kambario (~37 kv.m.), 2 kambarių (~48-52kv.m.) ir 3 kambarių (~70 kv.m.) butai. Namą Valstybinei Komisijai planuojama priduoti 2015 m. birželio mėn. Šalia namo suprojektuota antžeminė 90 automobilių stovėjimo vietų aikštelė, įrengta vaikų žaidimo aikštelė, suoliukai. Gyvenamasis namas yra atokiau nuo pagrindinės Ukmergės g., tačiau per 10-13 min. galite pasiekti miesto centrą. Patogus susisiekimas visuomeniniu transportu. Aplink pilnai išvystyta infrastruktūra: darželiai, mokyklos, poliklinika, prekybos centrai.

Fausta Palanga

Fausta Palanga

Adresas: Medvalakio g. 12/ Medvalakio g. 12A, Palanga
Būstų plotai nuo: 37,58 iki 79,52 kv.m
Kainos nuo: 38230

"Fausta Palanga" - nauji daugiabučiai namai Palangoje. Namai randasi ramioje miesto vietoje, iš kurios lengva pasiekti pajūrį, parduotuves, stotį, darželius, mokyklas, medicinos centrus. Jūrą dviračiu galima pasiekti per 5 minutes. "Fausta Palanga" teritorija apželdinta ir pilnai sutvarkyta, o taip pat aptverta ir apsaugota nuo pašalinių. Puikiai išspręstas mašinų parkavimas, kadangi kiekvienas buto savininkas turės savo parkavimo vietas. Namai suprojektuoti taip, kad kiekvienas butas turėtų savo terasas ar balkonus - lodžijas. Tai puiki investicija norint turėti nuolatinį ar sezoninį būstą!

Fizikų g. namai

Fizikų g. namai

Adresas: Fizikų g., Vilnius
Būstų plotai nuo: 36,00 iki 112,00 kv.m
Kainos nuo: 49 532 EUR

„Fizikų g. namai“ išsiskiria patraukliais architektūros sprendimais, modernia stilistika ir išplėtota infrastruktūra. Butai bus ne tik šilti, bet ir turės rekuperacinę vėdinimo sistemą bei medinius langus, kad naujakurių gyvenimas būtų ekonomiškesnis ir sveikesnis. Čia pagalvota apie viską: skoningai įrengtos bendros namo erdvės, laiptinės, sutvarkyta aplinka, prie namo išasfaltuota gatvė. Automobiliams numatytos požeminės ir antžeminės automobilių stovėjimo vietos.

Jasinskio namai

Jasinskio namai

Adresas: J. Jasinskio g. 14, Vilnius
Būstų plotai nuo: 35,00 iki 114,00 kv.m
Kainos nuo: 76 380 EUR

Puikioje Vilniaus vietoje, J. Jasinskio gatvėje įsikurs uždara ir jauki gyvenamųjų apartamentų sala su prestižinės klasės butais bei komercinėmis patalpomis pirmame aukšte. Tai geriausia nauja vieta gyventi: tarp Vingio parko ir Gedimino prospekto. Architekto R. Paleko suprojektuotame šešių aukštų pastate, naujakurių lauks komfortiški 1–4 kambarių butai su daline apdaila. Aukštą gyvenimo kokybę vertinantiems nekilnojamojo turto pirkėjams pasiūlysime uždarą kiemą su balkonais ir terasomis, ypatingai šviesius apartamentus su dideliais mediniais langais ir dviejų aukštų požeminę automobilių stovėjimo aikštelę.

Jonučių namai

Jonučių namai

Adresas: Versmės g. 7A, Jonučiai II, Garliava, Kaunas
Būstų plotai nuo: 37,00 iki 74,00 kv.m
Kainos nuo: 29 000 EUR

„Jonučių namuose” jausitės tarsi gyvendami nuosavame name. Čia Jūsų privatumą saugos vidinius kiemus stebinčios vaizdo kameros, o į teritoriją patekti galėsite tik Jūs - visą gyvenvietę juos tvora su nuotoliniu būdu valdomais automatiniais vartais. Kad būtų ramu dėl kiemuose žaidžiančių vaikų saugumo, vidinėje teritorijoje eismas bus ribotas - jokių automobilių ten, kur Jūs ar Jūsų vaikai leis savo laisvalaikį. Ramybė, privatumas ir gera nuotaika - taip atrodys Jūsų gyvenimas „Jonučių namuose”.

Karaliaučiaus slėnis

Karaliaučiaus slėnis

Adresas: Karaliaučiaus g., Vilnius
Būstų plotai nuo: 35,00 iki 136,00 kv.m
Kainos nuo: Neteikiama

Šiame projekte buvo pastatyti pirmieji Lietuvoje A+ energinės klasės kotedžai, todėl čia naujakuriai džiaugiasi itin mažomis šildymo sąnaudomis. Gyvenvietėje bus įrengtos antžeminės aiškštelės, stoginės bei garažai su sandėliukais. Uždaras, individualus kvartalas jus visiškai atribos nuo varginančio gatvių triukšmo ir leis mėgautis gamtos ramybe. Uždara gyvenvietė kruopščiai saugo jūsų privatumą ir leidžia atsiriboti nuo visko, kas gali trikdyti jūsų šeimos ramybę. Erdvūs vidiniai kiemai pritaikyti kiekvieno Jūsų poreikiui: vaikų žaidimo aikštelės, lauko treniruokliai, poilsio zonos, ECO sodas.

Kauno senamiesčio apartamentai

Kauno senamiesčio apartamentai

Adresas: M. Valančiaus 20, Kaunas
Būstų plotai nuo: 41,00 iki 170,00 kv.m
Kainos nuo: Neteikiama

„Kauno senamiesčio apartamentai“ yra skirti tikriems miesto žmonėms. Tiems, kuriems patinka gyventi miesto ritmu ir kurie nori nuolat būti įvykių sūkuryje. Tiems, kuriuos žavi atgyjantis Kaunas ir galimybė tapti šiuolaikiškos ir kūrybingos senamiesčio bendruomenės dalimi. Tiems, kurie žino, kad tikrosios galimybės visada atsiveria pačiame centre. Tiems, kurie yra stilingi, dinamiški ir nori kasdien džiaugtis gyvenimu. „Kauno senamiesčio apartamentai“ – patogūs, saugūs, modernūs ir lengvai pritaikomi individualiems jūsų poreikiams. Čia kiekvieno gyventojo patogumui ir privatumui skiriamas ypatingas dėmesys.

Kražių namai

Kražių namai

Adresas: Kražių g., Vilnius
Būstų plotai nuo: 42,00 iki 112,00 kv.m
Kainos nuo: 81 173 EUR

„Kražių namai" - išskirtinis būstas Vilniaus miesto širdyje. Dviejų atskirų korpusų, 3 aukštų su mansarda namas ir patrauklus kiemas bei požeminė automobilių stovėjimo aikštelė įsikurs ramioje oazėje Kražių g. Kasdieniam komfortui įrengti liftai, kuriais pasieksite požeminę automobilių aikštelę, į teritoriją bus galima patekti pro vidinį rakinamą kiemą. Prie visų įėjimų bus sumontuotos telefonspynės su vaizdo transliacija. Kiekvienoje laiptinėje - vos po 4 apartamentus. „Kražių namai" bus vieni pirmųjų gyvenamųjų namų Lietuvoje, kurių energinio naudingumo klasė - A.

Krokuvos 73

Krokuvos 73

Adresas: Krokuvos g. 73, Vilnius
Būstų plotai nuo: 30,70 iki 105,91 kv.m
Kainos nuo: 55 536 EUR

Gyvenamasis namas Krokuvos g. 73 – tai vieta aktyviam gyvenimui miesto centre. Naujas šešių aukštų gyvenamasis namas su požemine automobilių stovėjimo aikštele, uždaru kiemu ir saugoma teritorija įsikurs greta Konstitucijos prospekto. Čia suprojektuoti komfortiški 1-5 kambarių butai su erdviomis lodžijomis. Krokuvos g. 73 gyvenamasis namas statomas taikant aktualius ir pažangius projekto vystytojo „Merko" sprendimus patogiam gyvenimui mieste. Įsikurkite centre ir kasdien mėgaukitės gražiausiomis sostinės gyvenimo akimirkomis.

« 1 2 3