Nuolatiniai mokėjimai

Prašome pasitikrinti periodinių mokėjimų nustatymus, nes nuo 2016 m. lėšų gavėjui yra perduodamas tik įmokos kodas. Primename, kad tai yra svarbu, kai mokėjimo paskirtyje nurodoma, kad mokama už kitą asmenį, už konkrečią sutartį, paslaugą ar panašiai. Jei esate sudarę periodinių mokėjimų sutartis, kuriomis atliekami mokėjimai į Mokesčių inspekcijos, „Sodros“, muitinės surenkamąsias sąskaitas, ir kai visais atvejais privaloma nurodyti įmokos kodą, primename, kad nuo 2016 m. sausio 1 d. mokėjimo paskirtis išvardytoms įstaigoms nėra perduodama – tik įmokos kodas.

Jei reguliariai pervedate pinigus tiems patiems gavėjams ir nenorite gaišti laiko kiekvieną kartą vykdami į banką – naudokitės nuolatinių mokėjimų paslauga. Jums nereikės vargintis stengiantis atsiminti mokėjimų terminus – sąskaitos už Jums suteiktas paslaugas visada bus apmokamos laiku, jei Jūsų banko sąskaitoje bus pakankamai lėšų. 

Nuolatiniai mokėjimai – banko atliekami reguliarūs mokėjimai, klientui nurodžius mokėjimo pinigų sumą, mokėjimų dažnį ir pinigų gavėją.

Susisiekite 1554

  • Kai reikia sumokėti draudimo, lizingo įmokas.
  • Grąžinant lygiomis dalimis kreditą.
  • Norint papildyti kitą savo banko sąskaitą ar pervesti pinigų į indėlio sąskaitą.
  • Sumokėti už patalpų nuomą.
  • Prenumeratai pratęsti ar kitas paslaugas.

Naudinga informacija

Įmokos VMI ir Sodrai

Mokesčius ir įmokas mokėkite Luminor banke.

Nuolatiniai mokėjimo nurodymai

Reguliarūs mokėjimai tiems patiems gavėjams.