Periodinis investavimas

Patogus būdas tiems, kas nori nuolat taupyti, net ir neturėdami didelių santaupų. Pradėję taupyti nedidelėmis sumomis, išmoksite valdyti savo finansinį turtą ir didinsite jo vertę.

Klientų aptarnavimo poskyriai  Internetinė bankininkystė  Susisiekite 1554

Investuoti galite reguliariai: kas savaitę, mėnesį, ketvirtį, pusmetį ar metus. Minimali investuojama suma – nuo 50 eurų. Pradėję investuoti periodiškai, nedidelėmis sumomis, išmoksite valdyti savo finansinį turtą ir didinsite jo vertę.

Kiek sukauptumėte per 5, 10 arba 15 m. investuodami kas mėnesį mažą sumą?

Kuo anksčiau pradėsite investuoti periodiškai, tuo daugiau sukaupsite. Išbandykite periodinio investavimo skaičiuoklę ir sužinokite, kiek galėtumėte sutaupyti.


Periodiškai pirkdami sumažinate riziką netinkamu laiku pradėti investuoti.

Pavyzdys:

Nusprendėte investuoti 100 eurų kas mėnesį. Pasirinkto investicinio fondo vieneto vertei krintant (A-B), už savo investuojamą įmoką įsigyjate daugiau vienetų mažesne kaina. Kai vieneto vertė kyla (B-C), įsigyjate mažiau vienetų aukštesne kaina, o ankščiau įsigyti vienetai brangsta kartu su kylančia verte.

Periodinis investavimas – galimybė paprastai ir lengvai taupyti dėl savo ir šeimos gerovės.

Jeigu norite pradėti naudotis periodinio investavimo paslauga, kviečiame užsukti į nemokamą konsultaciją banke. Jos metu supažindinsime su investavimo galimybėmis ir platinamais investiciniais fondais.

Investavimo žingsniai

  • Bet kuriame banko poskyryje atsidarykite vertybinių popierių sąskaitą. Sąskaitos atidarymas – nemokamas. Būtinai turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
  • Banke arba naudodamiesi internetine bankininkyste sudarykite periodinio investavimo sutartį ir įsigykite norimus investicinius fondus.
  • Pasirinkite investavimo sumą (mažiausiai 50 eurų) ir pirkimo periodiškumą (kas savaitę, mėnesį, ketvirtį, pusmetį ar metus).

Rekomenduojame investuoti ne trumpiau nei 3–5 metus.

Santaupų atsiėmimas

Prireikus investicinius fondus galima parduoti. Nėra jokių baudų ar papildomų sąlygų, todėl galite bet kada nutraukti savo periodinio investavimo sutarties galiojimą.

Naudinga informacija

Investavimas į fondus

Rizikingesnė taupymo priemonė, siekiantiems maksimalaus pelno.

Indėlių draudimas

Jūsų piniginiai indėliai yra draudžiami Švedijos nacionalinio skolų biuro.