„Light Login“

Klientams, kurie dažnai tikrina savo sąskaitas, bet atlieka nedaug išorinių pavedimų, sukūrėme galimybę prisijungti prie internetinės bankininkystės, susikūrus savo 4 skaičių slaptažodį (angl. „Light Login“). Sąskaitai pasitikrinti jums nereikės kodų generatoriaus ar m. parašo – pakaks slaptažodžio. Tas pats slaptažodis tiks ir prisijungiant mobiliuoju telefonu.

Susisiekite 1554 

 

Prisijungimas su slaptažodžiu (angl. „Light Login”) - tai prisijungimas naudojant statinį slaptažodį (sudarytą iš keturių skaitmenų – kaip mokėjimo kortelės PIN kodas). Jį susikurti galite patys. Šis slaptažodis klientams suteikia galimybę lengvai ir greitai prisijungti prie internetinės ir mobiliosios bankininkystės bei atlikti dažniausiai naudojamus veiksmus.

Visi privatūs banko klientai, naudodami slaptažodį, gali:

 • Pasitikrinti sąskaitų likučius.
 • Peržiūrėti sąskaitų išrašus.
 • Peržiūrėti mokėjimo kortelių informaciją.
 • Peržiūrėti kreditų ar lizingo informaciją.
 • Susikurti savo 4 skaičių slaptažodį (angl. Light Login) – galite patys.
 • Su savo susikurtu slaptažodžiu lengvai ir greitai prisijungsite prie internetinės ir mobiliosios bankininkystės – jums nereikės kodų generatoriaus ar m. parašo.
 • Prisijungus prie internetinės ir mobiliosios bankininkystės su šiuo slaptažodžiu patogu atlikti dažniausius veiksmus:
  • Pasitikrinti sąskaitų likučius, peržiūrėti sąskaitų išrašus.
 • Susikurti slaptažodį ir naudotis paslauga galite nemokamai.
 • Bet kada galite slaptažodį pasikeisti arba paslaugos atsisakyti nesikreipdami į banką.

Kaip susikurti savo keturių skaitmenų slaptažodį?

1. Naudodamiesi „Nordea Codes“, kodų generatoriumi arba mobiliuoju parašu (m. parašu), prisijunkite prie internetinės bankininkystės.

2. Skiltyje „Nustatymai“ iš kairiojo meniu pasirinkite „Prisijungimas su slaptažodžiu“.

3. Sugalvokite savo keturių skaitmenų slaptažodį ir įveskite jį nurodytame lauke. Slaptažodį turi sudaryti keturi skaitmenys, iš jų bent du turi būti skirtingi. Negalima naudoti keturių iš eilės einančių skaitmenų (pvz., 1234).

4. Patvirtinkite savo sugalvotą slaptažodį naudodami kodų generatorių arba m. parašą. Saugumo sumetimais slaptažodį reikės keisti kas tris mėnesius. Jei internetinėje ar mobiliojoje bankininkystėje norėsite atlikti kitus veiksmus, galėsite patvirtinti savo prisijungimą kodų generatoriumi ar m. parašu ir persijungti į įprastą internetinės bankininkystės veikimo režimą.

Naudinga informacija

Kortelių blokavimas

Kortelę galite užblokuoti, prisijungę prie internetinės bankininkystės.

Ką daryti praradus kodų kortelę?

Kur kreiptis praradus kortelę?