MasterCard Business kortelės

MasterCard Business kortelė

MasterCard Business kortelė, skirta verslui – neatskiriama darbo įmonėse ar organizacijose dalis. Su banko „Nordea“ MasterCard Business kortele paprasčiau vykti į verslo keliones – būsite ramūs, nes nepritrūksite pinigų, patogiai atsiskaitysite viešbučiuose, restoranuose, kelionių agentūrose. Be to, banko „Nordea“ MasterCard Business kortelė naudinga ne tik kelionėse – ja patogu ir paprasta naudotis kasdieninėje įmonės veikloje. Kortelės išduodamos eurų valiuta.

MasterCard Business kortelė aptarnaujama daugiau nei 210 pasaulio šalių. Ja galima atsiskaityti net 28 mln. korteles priimančių prekybos bei paslaugų įmonių visame pasaulyje.

Galima rinktis šias MasterCard verslo korteles:

MasterCard Business

MasterCard Business kortelės su beprocenčiu kredito limitu privalumai:

 • Palūkanos už kredito limito panaudojimą – 0 proc.
 • Visas panaudotas kreditas nurašomas nuo įmonės banko sąskaitos kito mėnesio 15-ą dieną.
 • Kortelių turėtojai draudžiami nemokamu kelionių užsienyje draudimu, draudimo suma iki 84 100 eurų.
 • Kortelių sąskaitos valiuta – eurai.
MasterCard Business Debit

MasterCard Business Debit mokėjimo kortelės privalumai:

 • Kortelės susiejamos su atidaryta specialiąja įmonės mokėjimo kortelių sąskaita, į kurią įmonė perveda lėšų atsiskaitymams šiomis kortelėmis. Galima atidaryti kelias specialiąsias mokėjimo kortelių sąskaitas ir kiekvieną iš jų susieti su norimu kortelių kiekiu ir taip paprasčiau kontroliuoti išlaidas.
 • Kortelių turėtojai draudžiami nemokamu kelionių užsienyje draudimu, draudimo suma iki 84 100 eurų.
 • Nemokamas sąskaitos papildymas naudojantis banko „Nordea“ bankomatais, priimančiais grynuosius pinigus.
 • Kortelių sąskaitos valiuta – eurai.
MasterCard Business Debit be kelionių draudimo

MasterCard Business Debit mokėjimo kortelės be kelionių draudimo privalumai:

 • Kortelės susiejamos su atidaryta specialiąja įmonės mokėjimo kortelių sąskaita, į kurią įmonė perveda lėšų atsiskaitymams šiomis kortelėmis. Galima atidaryti kelias specialiąsias mokėjimo kortelių sąskaitas ir kiekvieną iš jų susieti su norimu kortelių kiekiu ir taip paprasčiau kontroliuoti išlaidas. Su šia kortele galėsite patogiai ir mažesniais kaštais tvarkyti kasdieninius verslo reikalus.
 • Nemokamas sąskaitos papildymas naudojantis banko „Nordea“ bankomatais, priimančiais grynuosius pinigus.
 • Kortelių sąskaitos valiuta – eurai.

 Susisiekite 1554 Užpildykite paraišką

 • Pasas, asmens tapatybės kortelė.
 • Dokumentai, patvirtinantys teisę sudaryti ir pasirašyti prašymą-sutartį išduoti mokėjimo kortelę, jeigu tai nenumatyta įmonės įstatuose ar kituose atitinkamuose dokumentuose.
 • Dokumentai, reikalingi banko sąskaitai atidaryti (ši sąskaita bus susieta su debeto kortelėmis).

Bankas pasilieka teisę paprašyti papildomų dokumentų.

 • Pasas, asmens tapatybės kortelė.
 • Dokumentai, patvirtinantys teisę sudaryti ir pasirašyti prašymą-sutartį išduoti mokėjimo kortelę, jeigu tai nenumatyta įmonės įstatuose ar kituose atitinkamuose dokumentuose.
 • Įmonės sprendimas dėl pageidaujamo bendro kredito kortelių limito ir jo paskirstymo kortelių turėtojams.
 • Metinė ataskaita (balansas, praėjusių metų pelno/ nuostolio ataskaita) ir paskutiniojo ketvirčio finansinės ataskaitos.

Bankas pasilieka teisę pareikalauti papildomų dokumentų.

 

Verslo kortelių turėtojams banko „Nordea“ bankomatuose:

 • Nemokamas pasirinkto PIN kodo keitimas bankomate.
 • Nemokamas paskutinių  5 operacijų sąskaitos išrašas.
 • Nemokamas  kortelės sąskaitos likučio pasitikrinimas
 • Pinigų išgryninimas.

Informuojame, kad nuo 2014 m. sausio 2 d. privatiems ir verslo klientams teikiama nemokama paslauga, kurios tikslas – apsaugoti kortelių turėtojų lėšas nuo neteisėtų operacijų rizikingose šalyse.

Sudarėme sąrašą tų užsienio šalių, kuriose dažniausiai pasitaiko neteisėtų operacijų. Šiose šalyse automatiškai bus ribojamos tam tikros operacijos kortelėmis. Pavyzdžiui, atsiskaitymų ar pinigų išgryninimo operacijos.

Užsienio šalių sąrašas, kuriose ribojami atsiskaitymai: Argentina, Bolivija, Brazilija, Čilė, Dominikos Respublika, Ekvadoras, Filipinai, Hondūras, Indija, Indonezija, Jamaika, JAV, Kambodža, Kinija, Kolumbija, Malaizija, Meksika, Pakistanas, Panama, Peru, Pietų Korėja, Tailandas bei Vietnamas.

Jeigu planuojate vykti į šalį, kuri yra sąraše, ir norėsite joje atsiskaityti kortele, apie tai iš anksto informuokite banką naudodamiesi internetinės bankininkystės paslauga arba telefonais 1554 ir +370 5 236 1361, arba atvykę į artimiausią Nordea padalinį Lietuvoje.

Banko ne darbo valandomis šalių atblokavimo paslaugą teikia UAB First Data Lietuva, tel. (8 5) 2151 177, (8 5) 2331 199 arba 8 698 21000.

Norėdami atblokuoti kortelių operacijas tam tikroje šalyje, reikia nurodyti kelionės trukmę (nuo kada iki kada atblokuoti), šalis, kuriose reikia nuimti apribojimus bei kortelių numerius.

Verslo kortelėms paslauga bus teikiama nuo 2016 m. balandžio mėn. 1d.

Atsiskaitydami kortelėmis  „MasterCard SecureCode“ ženklu pažymėtose elektroninėse parduotuvėse už prekes ar paslaugas, turėsite papildomai patvirtinti operaciją, naudodamiesi savo „Nordea“ internetinės bankininkystės paslauga.

Saugos programos „MasterCard SecureCode“ veikimas:

 1. Įsigydami prekių ar paslaugų toje elektroninėje parduotuvėje, kuri dalyvauja programoje „MasterCard SecureCode“, kaip ir įprastai turėsite suvesti kortelės numerį ir kitą reikalingą informaciją.
 2. Kitame žingsnyje būsite nukreipti į „Nordea“ saugaus atsiskaitymo puslapį.
 3. Suveskite „Nordea“ internetinės bankininkystės identifikavimo kodus ir patvirtinkite duomenis.
 4. Pardavėjo puslapyje baikite pirkimo operaciją.

Verslo kortelių turėtojai, neturintys internetinės bankininkystės paslaugos ir planuojantys atsiskaityti internetinėse parduotuvėse, raginami kreiptis į artimiausią „Nordea“ poskyrį dėl internetinės bankininkystės paslaugos suteikimo. Kitu atveju jie operacijų atlikti negalės.

Parduotuvėse, kurios nėra programos „MasterCard SecureCode“ dalyvės, atsiskaitymai bus vykdomi įprasta tvarka, kaip ir iki šiol.

 

Naudinga informacija

Kortelių blokavimas

Kaip užblokuoti mokėjimo kortelę?

Praradus kodų kortelę

Kur kreiptis praradus kortelę?