Tarptautinis lėšų sujungimas

Lėšų sujungimo paslaugos susijusių įmonių grupėms suteikia galimybę geriau valdyti pinigų srautus, lanksčiau valdyti bei prognozuoti trumpalaikio turto poreikį. Efektyvus sprendimas apima tokią banko sąskaitų struktūrą, kuri leidžia greitai priimti sprendimus ir supaprastinti bankinių operacijų procesus.

Bankas teikia labai platų lėšų sujungimo paslaugų spektrą, todėl gali parinkti efektyvią lėšų sujungimo struktūrą atsižvelgiant į konkrečios įmonių grupės veiklos specifiką:

  • Fizinis lėšų sujungimas (grupės sąskaita, nulinis balansas ir k.t.).

Įmonių grupė veikia visose trijose Baltijos šalyse: Lietuvoje ir Latvijoje esančios įmonės skolinasi lėšų trumpalaikiams poreikiams iš bankų, o esanti Estijoje - lėšų perteklių. Nordea sujungė įmonių sąskaitas į bendrą lėšų sistemą su pagrindine sąskaita Lietuvoje. Dabar skolinamasi iš banko centralizuotai ir tik tokiais atvejais, kai nėra pakankamai laisvų lėšų grupės mastu. Tai pat įmonių grupė gali kiekvienu momentu centralizuotai matyti visą informaciją iš sujungtų sąskaitų, optimaliau naudoti visų trijų įmonių lėšas, sumažinti skolinimosi iš bankų išlaidas, supaprastinti skolinimosi procesą ir gauti didesnes palūkanas už likutį sąskaitose.

Susisiekite 1554

  • Sumažinamas išorinio lėšų skolinimosi iš bankų poreikis.
  • Galimybė lanksčiai, paprastai ir greitai naudotis vidinio skolinimosi grupės viduje galimybėmis.
  • Didesnės palūkanų pajamos ar mažesnės palūkanų išlaidos.
  • Centralizuotai valdoma visų grupės įmonių likvidumo būklės informacija.
  • Paslaugos gali būti taikomos įmonių grupei, veikiančiai tiek Lietuvos, tiek tarptautiniu mastu.
  • Greitas ir aiškus įdiegimo procesas.

Įmonių grupė veikia visose trijose Baltijos šalyse: Lietuvoje ir Latvijoje esančios įmonės skolinasi lėšų trumpalaikiams poreikiams iš bankų, o esanti Estijoje - lėšų perteklių. Bankas sujungė įmonių sąskaitas į bendrą lėšų sistemą su pagrindine sąskaita Lietuvoje. Dabar skolinamasi iš banko centralizuotai ir tik tokiais atvejais, kai nėra pakankamai laisvų lėšų grupės mastu. Tai pat įmonių grupė gali kiekvienu momentu centralizuotai matyti visą informaciją iš sujungtų sąskaitų, optimaliau naudoti visų trijų įmonių lėšas, sumažinti skolinimosi iš bankų išlaidas, supaprastinti skolinimosi procesą ir gauti didesnes palūkanas už likutį sąskaitose.

Naudinga informacija

Banko sąskaita

Kaip atsidaryti sąskaitą Banke.